REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Upili się i chcieli popełnić samobójstwo na torach
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na wysokości ulicy Młynarskiej w Chełmie. Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei, na prośbę policji, zatrzymali trzech mężczyzn, którzy chcieli popełnić samobójstwo.

– Podczas imprezy w jednym z mieszkań, doszło do awantury między biesiadnikami. W trakcie zabawy trzech mężczyzn oświadczyło, że idą „na tory” – informuje Ewa Czyż, rzecznik chełmskich policjantów.

O zdarzeniu natychmiast zostali poinformowani policjanci z chełmskiej komendy, którzy o pomoc poprosili Straż Ochrony Kolei. Zawiadomili SOK,  że są w trakcie poszukiwań trzech mężczyzn, którzy chcieli popełnić samobójstwo. – Na szlak kolejowy wysłano patrol, który na odcinku Zawadówka – Chełm, zatrzymał trzech mężczyzn. Reszta czynności została prowadzona przez policjantów – mówi nam Piotr Stefaniuk, rzecznik Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Lublinie.

Mężczyźni zostali odnalezieni nieopodal torowiska. Dwóch z nich, 20 i 28 latek, zostali umieszczonych w iźbie wytrzeźwień. Przebywający z nimi 17 – latek, został oddany pod opiekę matki.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*