REKLAMA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

92. rocznicę urodzin obchodził Longin Jan Okoń. Zobaczcie foto-relację z wydarzenia.

„A jednak warto budować ład tęczowych snów…” pod takim hasłem 5 grudnia odbyło się w Chełmie spotkanie na cześć Longina Jana Okonia.
Tak 92. urodziny pisarza uczcili Związek Literatów Polskich Oddział w Lublinie, Chełmski Klub Literatów „Osnowa” i Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti, a także wierni Czytelnicy.

Reklama

Napisz komentarz
 • Prokurator Robert Scurvy

  Grubo ponad 100 Panie Longinie zyczac zdrowia i satysfakcji z tego ze jest literackim glosem tej ziemi pomimo zmieniajacych sie granic i ustrojow.
  Co prawda nie rozumiem dlaczego dekorowano wszystkich innych chelmski literatow poza jubilatem ale zapewne zebysmy nie zapominali ze zyjemy nad Uherka, ktora juz momentami zaczyna wysychac, hehe.

  • Nie wiem czemu zaraz na myśl mi przyszła historia przygotowań pewnej polskiej lekkoatletki do igrzysk olimpijskich? Ciężka praca, poważne wyniki na zawodach międzynarodowych, wszystkie kwalifikacje, powołanie do reprezentacji i co? Nic. Brak miejsca w delegacji. Ważniejszą była niespodziewana obecność na olimpiadzie pewnego bardzo ważnego, zapasionego działacza sportowego, którego prawdopodobnie największym wysiłkiem sportowym było wyczynowe podnoszenie kufla. Hehehe.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
  Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
  Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
  Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
  Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
  Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
  Katastrofa w jeziorze Glinki
  Katastrofa w jeziorze Glinki
  Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
  REKLAMA