REKLAMA
,
Urszulin. Okuninka. Zaginieni odnalezieni
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kilka godzin trwały poszukiwania 47-letniej mieszkanki gminy Urszulin. Kobieta koło północy wyszła z domu. Zaginioną nad ranem zauważyli policjanci na jednej z ulic. Drugą osobą, której o świcie szukali policjanci był 19-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny, który zagubił się na mokradłach w okolicy Jeziora Białego.

Dzisiaj około północy (28 lipca) dyżurny włodawskiej komendy otrzymał informację, że 47-letnia kobieta wyszła z domu. Istniało zagrożenie, że  może sobie wyrządzić krzywdę. Telefon, który zabrała ze sobą, był wyłączony. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawdzając wszystkie możliwe miejsca przebywania kobiety. Dopiero około godz. 4:00 między blokami na ul. Chełmskiej w Urszulinie zauważyli kobietę jadącą rowerem, która odpowiadala rysopisowi osoby zaginionej. Po wylegitymowaniu policjanci potwierdzili, że to poszukiwana 47-latka. Kobieta została przekazana służbom medycznym.

Reklama

To nie jedyna zaginiona dzisiaj osoba. Policjanci nad ranem rozpoczęli poszukiwania 19-latka z gminy Rejowiec Fabryczny. Młody mężczyzna zagubił się na mokradłach nieopodal Jeziora Białego w Okunince. Policjanci wspólnie ze strażakami szukali do niego drogi dojścia, będąc  z nim cały czas w kontakcie telefonicznym.
Na szczęście po około dwu godzinach mężczyznę znaleźli strażacy i przekazali ratownikom z karetki pogotowia.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
Aleja 3 Maja w remoncie
Aleja 3 Maja w remoncie
REKLAMA