REKLAMA
,
Urszulin. Okuninka. Zaginieni odnalezieni
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kilka godzin trwały poszukiwania 47-letniej mieszkanki gminy Urszulin. Kobieta koło północy wyszła z domu. Zaginioną nad ranem zauważyli policjanci na jednej z ulic. Drugą osobą, której o świcie szukali policjanci był 19-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny, który zagubił się na mokradłach w okolicy Jeziora Białego.

Dzisiaj około północy (28 lipca) dyżurny włodawskiej komendy otrzymał informację, że 47-letnia kobieta wyszła z domu. Istniało zagrożenie, że  może sobie wyrządzić krzywdę. Telefon, który zabrała ze sobą, był wyłączony. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawdzając wszystkie możliwe miejsca przebywania kobiety. Dopiero około godz. 4:00 między blokami na ul. Chełmskiej w Urszulinie zauważyli kobietę jadącą rowerem, która odpowiadala rysopisowi osoby zaginionej. Po wylegitymowaniu policjanci potwierdzili, że to poszukiwana 47-latka. Kobieta została przekazana służbom medycznym.

Reklama

To nie jedyna zaginiona dzisiaj osoba. Policjanci nad ranem rozpoczęli poszukiwania 19-latka z gminy Rejowiec Fabryczny. Młody mężczyzna zagubił się na mokradłach nieopodal Jeziora Białego w Okunince. Policjanci wspólnie ze strażakami szukali do niego drogi dojścia, będąc  z nim cały czas w kontakcie telefonicznym.
Na szczęście po około dwu godzinach mężczyznę znaleźli strażacy i przekazali ratownikom z karetki pogotowia.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA