REKLAMA
,
Urzędnicy z Białopola wrócili do pracy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dzisiaj, 6 kwietnia, pracownicy Urzędu Gminy w Białopolu wrócili do pracy. W trakcie kwarantanny okazało się, że koronawirus ich nie dopadł.

Reklama

Pracownicy Urzędu Gminy w Białopolu okazali się zdrowi. Badania na obecność koronawirusa dały wynik ujemny.  Od poniedziałku 6 kwietnia urząd wznowił więc funkcjonowanie. Odbywać się ono będzie zgodnie z najnowszymi obostrzeniami, ale praca samorządu została wznowiona.

Przypomnijmy, pierwszą osobą zarażoną koronawirusem na terenie powiatu chełmskiego był proboszcz tamtejszej parafii. Mimo, iż władze gminy natychmiast podjęły środki zaradcze, m.in. dezynfekcję budynków kościoła, szkoły, urzędu gminy, wkrótce okazało się, że na covid 19 zapadł kierowca urzędu.
Stąd 30 pracowników urzędu trzeba było poddać kwarantannie, a urząd zamknąć. Od wszystkich pobrano wymazy do badań. W sobotę, 28 marca, przyszły pierwsze wyniki i okazały się negatywne.

Henryk Maruszewski, wójt Białopola, dziękuje wszystkim mieszkańcom, którzy cierpliwie znosili niedogodności, a także urzędnikom wojewody lubelskiego i marszałka województwa lubelskiego za okazaną pomoc.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA