REKLAMA
,
Uwaga kierowcy! Omijajcie Lubelską!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ze względu na długi czas przejazdu oraz bezpieczeństwo kierowców i drogowców radzimy omijać remontowany odcinek ulicy Lubelskiej.

Reklama

Od skrzyżowania z ulicą Koszarową do postoju taksówek przy krzyżówkach lubelskich trwa poziomowanie studzienek kanalizacyjnych. Cały odcinek usiany jest punktowymi zwężeniami, które utrudniają płynność przejazdu. Kierowcy jadący w przeciwnych kierunkach nie mogą się wyminąć. Konieczność ominięcia wyłączonego z ruchu fragmentu wiąże się z oczekiwaniem – biorąc pod uwagę natężenie ruchu i liczbę zwężeń pokonanie remontowanego odcinka Lubelskiej – zajmuje nawet kilkanaście minut.

Dodatkowo niecierpliwi kierowcy powodują niebezpieczne sytuacje – traktując przejazd jak slalom, wymuszają pierwszeństwo na jadących z naprzeciwka, mijając się „na lusterkach” i niemal najeżdżając „na stopy” drogowcom. Dlatego wykonawca inwestycji prosi o kierowanie się na objazd ulicą Rejowiecką.

Drogowcy informują także, że w piątek (29 listopada) ulica Lubelska na remontowanym odcinku zostanie zamknięta na dwa dni.  W tym czasie układana będzie warstwa ścieralna asfaltu. Prace rozpoczną się od strony centrum, dlatego skrzyżowania ulicy Lubelskiej z Zachodnią i Legionów Polskich zostaną całkowicie wyłączone z ruchu w już piątkowe popołudnie.

Napisz komentarz
 • W końcu, bo korki były straszne i faktycznie jeżdziło się po butach drogowców.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Gospodarcze centrum dla młodych
  Absolutorium dla prezydenta
  Absolutorium dla prezydenta
  Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
  Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
  Waśniewskiego znowu przejezdna
  Raport o stanie Chełma
  REKLAMA