Reklama
Autor: Anna Wesołowska | Dodano: 7 marca 2020
Uważajcie na Al. Przyjaźni

Od 11 marca br. należy się spodziewać utrudnień w ruchu na Alei Przyjaźni w Chełmie. Uważajcie na siebie!

Reklama

Trwa przebudowa drogi krajowej nr 12 w granicach administracyjnych Chełma. O szczegółach przedsięwzięcia i etapach budowy piszemy tutaj.

W związku z pracami, drogowcy zapowiadają zmiany w organizacji ruchu w ciągu Alei Przyjaźni – od ronda ZWiN do zjazdu w ul. Rejowiecką, prowadzącą do Centrum Handlowego Castorama oraz w rejonie mostu na Uherce. Utrudnień należy się spodziewać od środy, 11 marca.

Wykonawca, firma Budimex S.A., przewiduje zamknięcie północnej jezdni Alei Przyjaźni na wspomnianym odcinku oraz ul. Rejowieckiej w rejonie mostu na Uherce. Jednocześnie firma obiecuje, że zapewni dojazd i dojście do przyległych posesji, punktów handlowych i usługowych. Zachowany zostanie też ruch na skrzyżowaniu z ul. Bieławin. Ruch tranzytowy będzie na razie odbywał się bez konieczności wykonywania objazdów.

Reklama

Udostępnij

Zostań i przeczytaj więcej

Reklama

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptuję postanowienia Regulaminu. Oświadczam także, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszenie. Wyrażam zgdoę na przetwarzania danych osobowych przez Wydawcę portal chelmski.eu