REKLAMA
,
Uważajcie na Popiełuszki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Uwaga, kierowcy, mogą posypać się mandaty! Od poniedziałku, 17 stycznia, chełmska Straż Miejska zapowiada wzmożone kontrole przy ul. Popiełuszki.

Reklama

Okolice bazarku przy ulicy Popiełuszki w Chełmie to jedno z bardziej ruchliwych miejsc w mieście. Jedni pracują w pobliżu i chcą – zwłaszcza przy tej pogodzie – zostawić auto jak najbliżej, inni wpadają na kwadrans na zakupy. Do tego dochodzą pojazdy z dostawami do sklepów i straganów na bazarze. Nic więc dziwnego, że kierowcy parkują wszędzie, gdzie akurat wypatrzą skrawek wolnego miejsca.

Trzy lata temu władze miasta zapowiadały częściowe rozwiązanie problemu poprzez wprowadzenie stref płatnych miejsc parkingowych. Takie strefy miały powstać w ścisłym centrum Chełma, ale także częściowo na osiedlu Dyrekcja (okolice Gmachu). Temat w pewnym momencie ucichł, a problemy pozostały.

Nie wszystkim podoba się kompletna samowolka kierowców przy ul. Popiełuszki, a przy tym parkowanie na znakach zakazu jest po prostu łamaniem prawa.
Stąd chełmska Straż Miejska zapowiada: 

Od dnia 17.01.2022 r. strażnicy miejscy będą prowadzili wzmożone kontrole przy ul. Popiełuszki w Chełmie. W związku z licznymi skargami mieszkańców dotyczącymi niestosowania się do znaku B-36 „zakaz zatrzymywania się”. Prosimy kierujących o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Kierowcy, uważajcie!

Rating: 1.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Tagi
Napisz komentarz
 • A jakby urzędas pomyślał, to głowa by mu odpadła z wysiłku. LUDZIE -zróbcie Popiełuszki jednokierunkową z miejscami postojowymi wzdłuż ulicy!!! Panaceum na dużą liczbę samochodów w mieście ma być wypuszczenie „terminatorów” ze Straży Miejskiej z mandatami???? A może skorzystanie z możliwości wystawiania wyższych mandatów???

  No votes yet.
  Please wait...
 • banaszek winny a kto inny ?

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • Mam problem,kto jest winny.Czy pomysł stref płatnych był zły,czy zabrakło pomysłu na jego realizację?

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA