REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Uważajcie, wieczorem może być ślisko!
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Śnieg pada w Chełmie. Zabieliło się i miasto zyskało na urodzie, ale patrzcie głównie pod nogi. Synoptycy przestrzegają, że może być ślisko!

Ostrzeżenie pierwszego stopnia o oblodzeniu wydał dla Chełma i regionu Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Wieczorem i w nocy drogi i chodniki mogą być śliskie.

Synoptycy prognozują zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura minimalna może spaść do około -2°C. Ale temperatura minimalna przy gruncie nawet do około -4°C.

Ostrzeżenie obowiązuje od godziny 19:00 dziś (7 stycznia), do piątku (8 stycznia) do godz. 9:00.

Prawdopodobieństwo prognozy ocenia się na 80%.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • No i wychodzą felery remontu Kolejowej.Na początek przejście przez ulicę po stronie Lidla.Parę godzin temu widziałem ślad,jak ktoś poślizgną się na zbyt ostrym zejściu do przejścia – inne są o znacznie mniejszym pochyleniu.Dodam do tego niezbyt estetyczny przebieg chodnika A parę dni temu,po deszczu zobaczyłem kałużę na zjeździe do Kińczyka – po prostu za niski asfalt.
  Czy Chelmski.eu nie powinien zrobić szczegółową inspekcję?Ja mam jeszcze 2 kwiatki w moim pobliżu – widoczne gołym okiem.

  No votes yet.
  Please wait...
  • Chelmski.eu – popatrzysz?

   No votes yet.
   Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *