REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
VI Rowerowe Topienie Marzanny z Niedźwiedziem
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

11018651_788137684567194_7280411488758188893_oPożegnaj zimę w rowerowym stylu. Chełmska Grupa Rowerowa zaprasza na rajd pt. “VI Rowerowe Topienie Marzanny z Niedźwiedziem”. W programie szereg atrakcji. 

Wydarzenie posiada podwójny temat, ponieważ będzie to rajd z wieloma atrakcjami a jednocześnie otwarcie sezonu rowerowego 2015. Tematem wydarzenia jest “Przez zabawę do rozsądku”. Chełmska Grupa Rowerowa jako organizator zamierza rozpocząć sezon profilaktyką i przeciwdziałaniem alkoholizmowi i stąd nazwa imprezy.  Organizatorzy zapewniają szereg atrakcji, m.in jazdę w auto-goglach imitujących stan nietrzeźwości, występ zespołu teatralnego PaT (Profilaktyka a Ty). Młodzi artyści wystawią krótki spektakl ściśle związany z tematyką a podczas wspólnego pieczenia kiełbasek odbędą się konkursy i zabawy z nagrodami. 

Wsparcia udzielił m.in ogólnopolski producent alkotestów CERTEN, któremu swój wizerunek w kampanii reklamowej udzielił Krzysztof Hołowczyc, utytułowany polski rajdowiec powszechnie znany z zaangażowania w walkę o bezpieczeństwo na drogach.

Rajd rozpocznie się o godz 12.00 spod Studni (Plac Łuczkowskiego) a zakończy się nad zalewem Żółtańce, oczywiście tempo będzie dostosowane do najwolniejszego uczestnika i dlatego do udziału zapraszamy całe rodziny bez względu na wiek.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło zdjęcia: Katarzyna Bartnik

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*