REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
VIII Konkurs Twórczości Miłosnej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

6634719063_e78d5e2761_bPasjonujesz się pisarstwem? Masz lekkie pióro i wiele pomysłów na napisanie wiersza lub małej formy prozy poetyckiej? Krasnostawski Dom Kultury i Klub Literacki „Strona”, ogłaszają ósmą edycję Konkursu Twórczości Miłosnej „Ja Cię kocham, a Ty pisz!” im. Mariusza Kargula. 

Reklama

Jest to największy Konkurs poezji miłosnej w Polsce, na który rokrocznie wpływa około 1000 prac od ponad 300 autorów zarówno z kraju, jak i zagranicy. Prace muszą być samodzielne a na dostarczenie tekstu do KDK jest czas do 23 stycznia. Podsumowanie i ogłoszenie wyników odbędzie się 13 lutego.

Regulamin Konkursu:
– Do Konkursu może przystąpić każdy, kto chce w ten sposób dać upust swym szałom miłosnym i porywom twórczym. Nie liczą się wiek, staż, doświadczenie. Prace muszą być jednak oryginalne (niepublikowane nigdzie wcześniej), dyktowane sercem, a nie chęcią zysku. Czekamy na Państwa wiersze (maksymalnie trzy) oraz małe formy prozy poetyckiej (maksymalnie 1,5 strony standardowego wydruku komputerowego, czcionka Times New Roman, 14 punktów).
– Uczestnicy Konkursu mogą zgłaszać swoje prace w ramach tylko jednej formy.
– VIII edycja Konkursu przeprowadzana będzie w dwóch kategoriach wiekowych:
Kategoria I – młodzież do 18 roku życia
Kategoria II – dorośli.
– Na Konkurs należy nadsyłać utwory wcześniej nie publikowane i nie nagradzane. Powielone w trzech egzemplarzach wydruku komputerowego, opatrzonego godłem, czyli pseudonimem. W oddzielnej kopercie muszą znajdować się dane o Autorze (wiek oraz dane niezbędne do nawiązania kontaktu – numer telefonu, adres e-mail, adres korespondencyjny). W zgłoszeniu
– Na prace czekamy do 23 stycznia 2015 roku (liczy się data wpływu do KDK)

Pula nagród w tegorocznym Konkursie to 1800 zł.
Prace oceni profesjonalne Jury powołane przez Organizatora. Jury zastrzega sobie prawo podziału nagród według własnego uznania.

Utwory należy przysyłać na adres:
Krasnostawski Dom Kultury
ul. Okrzei 10
22-300 Krasnystaw
(z dopiskiem: „JCKATP!”).

Serdecznie zapraszamy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama