REKLAMA
,
W Chadeku uszyją maseczki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Pracownicy Chełmskiego Domu Kultury dołączają do akcji szycia maseczek ochronnych. Dostali materiał, z którego będzie można uszyć 1,6 tys. maseczek.

Reklama

W tych trudnych czasach Chełmski Dom Kultury promuje i wspiera nie tylko kulturę. Pracownicy Chadeku dołączają do akcji szycia maseczek ochronnych dla mieszkańców Chełma.

Do nowo tworzonej pracowni krawieckiej w Amfiteatrze Kumowa Dolina lada dzień zostaną przywiezione profesjonalne maszyn do szycia. Miasto zamówiło wyposażenia pracowni w ramach projektu pn. „Chełmski Łańcuch Kreatywności – kompleksowa modernizacja Amfiteatru Kumowa Dolina wraz z otoczeniem”, współfinansowanego ze środków RPO Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. O tworzeniu pracowni pisaliśmy tutaj.

Jak się dowiadujemy, firma, która dostarcza do chełmskiej pracowni maszyny do szycia, postanowiła dodatkowo podarować jej materiały nadające się do uszycia wielorazowych maseczek ochronnych (na zdjęciu poniżej). Z podarowanych materiałów uda się uszyć około 1600 maseczek.

Wytworzone przez „Chadek” środki ochrony osobistej trafią do sztabu kryzysowego Urzędu Miasta Chełm, a stamtąd do mieszkańców.

Dziękujemy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA