REKLAMA
,
W CHDK powstaje mural
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Co się dzieje na zapleczu Chełmskiego Domu Kultury? To członkowie Twórczej Brygady Antykryzysowej malują mural. Kiedy zobaczymy efekty?

Reklama

Na zapleczu ChDK, ukryci przed ciekawskimi spojrzeniami, działają ludzie z Twórczej Brygady Antykryzysowej. Pod okiem Małgorzaty Osieleniec powstaje intrygujący mural (na zdjęciu). A to nie wszystkie działania w ramach projektu.

Twórcza Brygada Antykryzysowa to projekt,  w którym udowodnimy, że wolny czas można spędzić bardzo twórczo i kreatywnie.  Przez dwa tygodnie przygotujemy pokaz impro – zapowiadają w ChDK.

W tym tygodniu zaczął się cykl spotkań dla młodzieży i dorosłych pod hasłem Twórcza Brygada Antykryzysowa. Uczestnicy spotykają się codziennie, by rozwijać swoje pasje w ramach warsztatów teatru improwizowanego, zajęć z psychoterapeutą i przy tworzeniu muralu.

Zajęcia teatralne prowadzą aktorzy Impro Teatru Lukla  – Adam Organista, Bogusław Byrski, Basia Szarwiło, Karolina Horydyjewicz. A równolegle, pod okiem Małgorzaty Osieleniec, powstaje mural.
Wszyscy uczestniczą również w warsztatach z psychoterapeutką Wiolettą Tomicą. Tematem warsztatów są mechanizmy uzależnienia i współuzależnienia.

Spotkania potrwają do końca przyszłego tygodnia czyli do 28 sierpnia. Co z nich wyniknie, zobaczymy w sobotę, 29 sierpnia, czyli w Noc Kultury. Organizatorzy zapraszają nas na godz. 19:00 na pokaz impro, prezentację muralu i podsumowanie projektu.

Zapraszamy. Wstęp wolny!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
REKLAMA