REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
W ChDK wywołują wiosnę
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

W okolicach Chełmskiego Domu Kultury zrobiło się bardziej wiosennie, niż w innych miejscach miasta. To dzięki kolorowym ptakom wykonanym przez dzieci z grupy Plastuś.

Tegoroczna wiosna zmierza do nas bardzo nieśmiało, dlatego w CHDK postanowili jej trochę pomóc. Młodzi artyści z grupy “Plastuś” przygotowali wiosenne “Ptaki Cudaki”. Następnie zawiesili je na gałęziach drzew przed ośrodkiem tworząc nietypową, barwną ozdobę.
Czy to ośmieli wiosnę?
 
Jednocześnie pracownicy ChDK zachęcają chełmian, by wybrali się na spacer i na żywo zobaczyli efekty starań dzieci. Proponują też fotografować się z “Ptakami Cudakami” i wrzucić zdjęcie w komentarzu na chadekowym facebooku.
 

***

Niestety, od jutra (27 marca) do 9 kwietnia ChDK, jak i wszystkie inne placówki kultury, będą zamknięte na głucho.  To w związku z nowymi obostrzeniami, które wprowadził rząd w związku z pandemią.
Zawieszone są wszystkie zajęcia dla dzieci. Natomiast imprezy zaplanowane w tym czasie zostaną przeniesione na inne terminy. Bilety zachowają ważność lub będzie można je zwrócić i odzyskać pieniądze.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*