REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Po poradę prawną w maseczce
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Znów możemy stanąć oko w oko z prawnikiem.  Od dzisiaj (8 czerwca) wznawiają stacjonarną działalność punkty nieodpłatnej pomocy prawnej w Chełmie. Dotyczy to także nieodpłatnej mediacji.

Punkty bezpłatnej pomocy prawnej w Chełmie, wraz z pandemią, ograniczyły swoją działalność do porad telefonicznych. Natomiast od dziś (8 czerwca) przywracają działalność stacjonarną.
Przypomnijmy, punkty te mieszczą się przy Pl. Niepodległości 1:

  1. pokój 312A (III piętro) – porad udzielają adwokaci, w godzinach: od 12:00 do 16:00. Od lipca br porad będą udzielać radcowie prawni, w godzinach: 07:30 do 11:30,
  2. pokój 312 (III piętro) – porad udzielają adwokaci wskazani przez organizację pozarządowa w godzinach: od 07:30 do 11:30,
  3. pokój 312 (III piętro) – porad udzielają adwokaci wskazani przez organizację pozarządowa w godzinach: od 12:00 do 16:00.

Termin wizyty należy najpierw umówić telefonicznie pod nr: 698 740 865 w godzinach pracy Urzędu Miasta Chełm, tj.: poniedziałek, środa, czwartek, piątek w godz. od 7:30 do 15:30, wtorek w godz. od 8.30 do 16.30 (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

Zanim skorzystamy z porady, wchodząc na teren urzędu musimy zakryć usta i nos oraz zdezynfekować ręce. Terminy wizyt ustalane są co godzinę, by uniknąć tłoczenia się na korytarzu czy dłuższego oczekiwania na wejście. W przypadku oczekiwania na przyjęcie należy zachować bezpieczny dystans od innych wynoszący min. 2 metry. Liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.

Nieodpłatna mediacja

będzie organizowana w zależności od bieżącego zapotrzebowania. Nieodpłatne mediacje,  zgłaszane przez osobę uprawnioną, odbywać się będą w Urzędzie Miasta Chełm, ul. Obłońska 20, pok. nr 2. Oczywiście z zachowaniem warunków sanitarnych. Zapisy na nieodpłatną mediację odbywają się pod nr tel. 698 740 865.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*