REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
W Chełmie rusza Punkt Szczepień Powszechnych
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Punkt Szczepień Powszechnych w Chełmie przyjmie pierwszych pacjentów w poniedziałek, 10 maja. Ale zapisy na szczepienia prowadzone są już teraz. Sprawdź, jak się zarejestrować?

Wszystkie prace przygotowawcze zostały zakończone – informuje Miasto Chełm. A to znaczy, że organizowany w miejskiej hali sportowej Punkt Szczepień Powszechnych jest gotowy na przyjęcie pierwszych pacjentów. Medycy ruszą tu do pracy w najbliższy poniedziałek, 10 maja.
 
Już teraz można zapisać się na szczepienie przeciwko Covid-19. Rejestracja jest możliwa za pośrednictwem:
  • całodobowej i bezpłatnej infolinii pod numerem 989,
  • SMS-a o treści SzczepimySie wysłanego na numer 880 333 333,
  • serwisu internetowego pacjent.gov.pl.
Punkt szczepień jest zorganizowany w hali sportowej przy ul. Granicznej 2a. Zakłada się, że każdego dnia będzie mogło się tutaj zaszczepić około 500 osób.
 
Stanowiska do szczepień są urządzone na głównym parkiecie hali. Jest ich pięć, a każde składa się z dwóch pomieszczeń – punktu szczepień i pomieszczenia dla personelu medycznego. Każde stanowisko jest odgrodzone od innych ściankami działowymi. Tak więc pacjenci i medycy powinni mieć z jednej strony poczucie intymność, a z drugiej – bezpieczeństwo.
 
Nie bez znaczenia dla wyboru tego miejsca był też fakt, że hala ma wygodny parking, na którym jednorazowo stanąć może nawet 250 samochodów.
 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*