REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
W czwartek idź na badania
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Ostatnia okazja, by skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. Zapraszamy 27 sierpnia na “Zdrowotny Czwartek z Samorządem”.

Reklama

“Zdrowotne Czwartki z Samorządem” to wspólna akcja organizowana przez Urząd Miasta Chełm oraz Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Chełmie. Jej celem jest profilaktyka zdrowia.

W każdy sierpniowy czwartek mieszkańcy miasta mogli bezpłatnie korzystać z badań profilaktycznych. W ten czwartek, 27 sierpnia, akcja odbywa się już po raz ostatni podczas tej edycji.
Zakres badań – ze względów epidemiologicznych – jest w tym roku nieco ograniczony – ale warto skorzystać. Można zrobić sobie badania m.in. ciśnienia krwi, poziomu cukru, cholesterolu, pomiar tkanki tłuszczowej oraz wskaźnik BMI. Uczestnicy projektu dostają też materiały edukacyjne dotyczące zdrowego trybu życia.

Na bezpłatne badania profilaktyczne możemy się wybrać jeszcze tylko w ten czwartek, 27 sierpnia, w godzinach od 8:30 do 11:00.  Specjaliści czekają na nas przy ul. Obłońskiej 20, przy siedzibie Departamentu Spraw Obywatelskich UM. W ramach akcji przebadanych zostanie łącznie 200 pełnoletnich mieszkańców miasta, u których dotychczas nie rozpoznano chorób układu krążenia.
Aby skorzystać z badań, wystarczy wziąć ze sobą dowód osobisty.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama