REKLAMA
,
W czwartek idź na badania
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ostatnia okazja, by skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. Zapraszamy 27 sierpnia na „Zdrowotny Czwartek z Samorządem”.

Reklama

„Zdrowotne Czwartki z Samorządem” to wspólna akcja organizowana przez Urząd Miasta Chełm oraz Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Chełmie. Jej celem jest profilaktyka zdrowia.

W każdy sierpniowy czwartek mieszkańcy miasta mogli bezpłatnie korzystać z badań profilaktycznych. W ten czwartek, 27 sierpnia, akcja odbywa się już po raz ostatni podczas tej edycji.
Zakres badań – ze względów epidemiologicznych – jest w tym roku nieco ograniczony – ale warto skorzystać. Można zrobić sobie badania m.in. ciśnienia krwi, poziomu cukru, cholesterolu, pomiar tkanki tłuszczowej oraz wskaźnik BMI. Uczestnicy projektu dostają też materiały edukacyjne dotyczące zdrowego trybu życia.

Na bezpłatne badania profilaktyczne możemy się wybrać jeszcze tylko w ten czwartek, 27 sierpnia, w godzinach od 8:30 do 11:00.  Specjaliści czekają na nas przy ul. Obłońskiej 20, przy siedzibie Departamentu Spraw Obywatelskich UM. W ramach akcji przebadanych zostanie łącznie 200 pełnoletnich mieszkańców miasta, u których dotychczas nie rozpoznano chorób układu krążenia.
Aby skorzystać z badań, wystarczy wziąć ze sobą dowód osobisty.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA