REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Wakacje z MDK
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Będą warsztaty, przedstawienia teatralne i wycieczki. Od poniedziałku, 28 czerwca, rusza kolejna edycja Artystycznych Wakacji z MDK. Sprawdź szczegóły.

Reklama
 
Gdy inni pakują walizki przed wyjazdem na urlopy i wakacje, Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie pracuje pełną parą.
 
Już 28 czerwca rozpoczynamy kolejną edycję Lata w mieście, czyli akcję Artystyczne Wakacje z MDK – zaprasza placówka. – W programie zajęcia warsztatowe i wycieczki dla dzieci, zajęcia z robotyki oraz kolejna odsłona Chełmskich Wakacji Teatralnych.
 
Na zajęcia z robotyki MDK zaprasza wspólnie z CEMEX Polska w ramach akcji Lato z CEMEX.  To propozycja dla dzieci od lat 7. Grafik spotkań: 30 czerwca, 2 lipca, 5 lipca, 15 lipca.
Zapisy na zajęcia rozpoczynają się w środę, 23 czerwca od godz. 8:00, tel. 82 565 21 57. Liczba miejsc ograniczona!
 
Chełmskie Wakacje Teatralne to – jak co roku – cykl plenerowych bezpłatnych spektakli teatralnych dla całych rodzin. Poprzedzają je zajęcia integracyjno-profilaktyczne. Terminy spotkań w tym roku to: 10 lipca, 24 lipca, 7 sierpnia i 21 sierpnia. Spotkania startują zawsze o godz. 17:00 przy Filii MDK Przy Czapli (ul. Czarnieckiego 8). O repertuarze napiszemy wkrótce.
 
Natomiast zainteresowani warsztatami i wycieczkami znajdą szczegółowe informacje na stronie:  http://www.mdkchelm.pl/aktualnosci/artystyczne-wakacje-z-mdk-2021/.
Zapisy na warsztaty i zajęcia  rozpoczną się w czwartek, 24 czerwca, od godz. 8.30 (TELEFONICZNIE pod nr 82 565 21 57), zapisy na wycieczki od czwartku, 24 czerwca, od godz. 8.30 (OSOBIŚCIE przy ul. Pocztowej 41).

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama