REKLAMA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Reklama

Za nami ostatni koncert z serii Wakacyjna Trasa Dwójki! Końcowym przystankiem imprezy zostało nasze miasto. Byliśmy na miejscu, sprawdźcie nasze zdjęcia!

Napisz komentarz
 • Skoro na koniec transmisji pojawiła się plansza z herbem miasta, informująca o współfinansowaniu z budżetu miasta Chełm, pieniądze poszły tam niemałe. Warto by było wiedzieć jakie sumy miasto na to ochoczo wydało. Zdaje się, że magistrat nie posiada własnej wytwórni papierów wartościowych i przy obecnej wyjątkowej mizerii te pieniążki trzeba np wyrwać firmom komunalnym, które będą musiały jeszcze bardziej przez to ograniczyć swoją działalność na rzecz mieszkańców. Zwykły mieszkaniec nie dostrzega ich działalności na codzień, bo są czymś naturalnym w życiu miasta jak oddychanie w życiu człowieka. Dopiero jak czegoś nie nie robią bo nie mogą, zaczyna się rwetes. Prawie każdy z Chełmian chciałby by było wszędzie na mieście posprzątane, bez dziur w drogach, ciepłe kaloryfery w zimie, czysty, sprawny i wygodny autobus miejski o czasie na przystanku etc…
  Ciekawym co teraz przez te uciechy dostanie po „kulach”, bo np trzynasta pensja i nagrody roczne dla najbardziej kreatywnych i oddanych sprawie propagandy sukcesu naszej „umiłowanej” władzy nie są zagrożone – zgodnie z przepisami.

  • Wiesz,że problem w tym,że nie wiemy ile.
   Czytałem,że Sandomierz zyskał na dotacji na Mateusza zwielokrotnieniem liczby turystów,ciekawe ile dopłacił i czy zarobił na tym.Tak samo wydatki Chełma,po ich ujawnieniu,będzie można ocenić – na prostej zasadzie – czy warta skórka za wyprawkę.Miasto trzeba promować,ale racjonalnie,szczególnie w naszej sytuacji finansowej,gdy na wszystko brak forsy.

  • Podobno reklama jest dźwignią handlu,ale czy i ile możemy wydawać?Niestety to pytanie nie jest zadawane oficjalnie.Drugie – ile na przyjemności,przy naszych dziurawych,często brudnych drogach możemy wydać?To pytanie też nie jest zadawane.Np.czy dotacje miejskie na Chełmiankę są i dla kogo potrzebne?
   Mamy rozmaite pomysły,ale na ile są one efektywne?

 • Czy to prawda że miasto zapłaciło za imprezę 2 mln zł ?

 • Po prostu ile,a czy było warto,to wtedy można ocenić jak się dowiemy ile kosztowało.

 • Ciekawe, czy przykładowo na Dreszera asfaltu za to by wystarczyło?

 • No właśnie – ciekawe ile miasto dopłaciło.

 • Jakie to smutne, razem z tą smutną publicznością na tym „ zamaszystym” koncercie ?

 • Trochę…
  Jak Titanic tonął, to choć z klasą, a tutaj króluje łupu – cupu. Jaka publika – taka muzyka.
  Szacun tyko dla tych ze sceny co znają zapis nutowy, np tych od Golców. Chociaż ci mają „warsztat” muzyczny. Reszta bez prądu ani me, ani be. No, może tylko beeee.
  Zresztą jakie to ma znaczenie, jak się tonie…

 • Trochę to przypomina bal na „Titanicu”. Ciągle się bawimy a długi rosną.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA