REKLAMA
,
Walczyli najmłodsi
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Za nami II rzut Ligii Powiatowej w zapasach w grupie dzieci i młodzików. Kto walczył najdzielniej?

Reklama

W hali MKS Cement-Gryf Chełm rozegrany został II rzut Ligii Powiatowej w zapasach w grupie dzieci i młodzików.

W poszczególnych kategoriach wiekowych medale zdobywali:

w grupie dzieci wśród chłopców złotymi medalami nagrodzeni zostali Hubert Kostrzanowski, Dariusz Wojtiuk i Gracjan Łobaczuk;
– srebrne medale zdobyli Antoni Nawojczyk, Antoni Pietrzak, Dorian Bartoszuk, Fabian Marciniak i Szymon Walczuk;
– brązowe krążki wywalczyli Wojciech Nafalski, Kamil Grzeluk, Ryszard Krawczyński, Daniel Kotek, Krystian Prus, i Mateusz Radwański;
– tuż za podium na piątym miejscu zawody ukończyli: Igor Walczuk, Rafał Obara, Mikołaj Andruszak i Filip Obara.

w grupie młodzików złote medale wywalczyli Kacper Jaroszyński, Dawid Hawryluk, Michał Woźniak, Marcel Rybołowski, Damian Kata, Hubert Boczkal, Kacper Kosa, Damian Woźnicki i Michał Szwalikowski;
– drugą lokatę zajęli Oskar Rozmarynowski, Szymon Andruszak, Tobiasz Głaz, Damian Prus, Oskar Misiec, Kuba Lewandowski, Dawid Rudy, Andrzej Barabas, Wiktor Nowosad i Tymoteusz Kańczugowski;
– trzecie lokaty zajęli Antoni Guz, Igor Wnętrzak, Maksymilian Szwalikowski, Filip Lewiński, Szymon Matusz, Mateusz Dadas, Joachim Kolenda;
– piąte miejsca wywalczyli: Filip Gołowacz, Sebastian Guz, Wojciech Małek i Franciszek Bielecki.

w grupie dzieci wśród dziewcząt na najwyższym stopniu podium stanęły Sylwia Kępińska, Gabriela Szeliga i Blanka Golec;
– na trzecim miejscu sklasyfikowane zostały Emilia Budych, Zuzanna Kata i Maja Piotrowska.

w grupie młodziczek najwyższe trofea wywalczyły Nikola Silniewicz, Karolina Mękal, Julia Łobaczuk i Patrycja Cieloch;
– na drugim stopniu podium stanęły Zuzanna Ciejak, Roksana Sawicka i Zofia Trocka;
– a na trzecim Wiktoria Judczyc i Julia Kiełbus.

Trenerami medalistów są: Piotr Główka i Alicja Piersa (Niepubliczna Szkoła Podstawowa Arka), Mirosław Czwaliński (SP Ruda Huta), Zdzisław Biały ( SP nr 1, SP nr 2, SP nr 4, SP nr 5, SP nr 8, SP nr 11, SP Żółtańce,) Marcin Sadowski (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Chełmie i Szkoła Podstawowa w Strupinie Dużym), Andrzej Gruszkowski (Szkoła Podstawowa w Okszowie).

W otwarciu zawodów i ceremonii dekoracji najlepszych zawodników i zawodniczek uczestniczyli m.in. wiceprezes zarządu MCE sp.z o.o, a zarazem członek zarządu MKS Cement Krzysztof Kupracz, mistrz świata i Europy Dariusz Jabłoński oraz wicemistrz olimpijski Andrzej Głąb.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA