REKLAMA
,
Waleczne studentki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Katarzyna Kamińska i Weronika Michalska zdobyły tytuły akademickich mistrzyń Polski w zapasach. Ze złotymi medalami wróciły z warszawskich zawodów.

Reklama

Na matach Warszawy rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski w zapasach kobiet w stylu klasycznym. Swoją dominację na krajowych matach potwierdziły podopieczne trenerów Dariusza Kucharskiego, Igora Lobasa i Andrzeja Głąba. Reprezentanci Cementu-Gryfa Chełm wzbogacili się o kolejne trofea sportowe w tegorocznym sezonie.
Najwięcej powodów do radości miała Katarzyna Kamińska (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie) i Weronika Michalska (Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie). Obie studentki, zdobywając  tytuły akademickich mistrzyń Polski, ze złotymi medalami stanęły na pierwszym stopniu podium.

O jeden stopień niżej na podium stanęła, ze srebrnym medalem, studentka UMCS w Lublinie – Maria Świeczak.
Brązowe krążki zawisły na szyi Karoliny Wieczerzy (UMCS w Lublinie), Alicji Piersa (Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie), Doroty Struszewskiej (Wyższa Szkoła Edukacji w Sporcie w Warszawie) i Anny Urbanowicz (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie).

Suma punktów zdobytych przez chełmskich reprezentantów dała klubowi „Cement-Gryf” Chełm drugie miejsce w klasyfikacji zespołowej. Pierwsze miejsce zajęli gospodarze AWF Warszawa.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA