REKLAMA
,
Warsztaty detektywistyczne
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Spotkanie poprowadzi Dariusz Rekosz, autor książek przygodowo-detektywistycznych dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy na Warsztaty detektywistyczne do ChBP.

Reklama

Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti zaprasza na warsztaty detektywistyczne, która odbędą się 9 listopada 2019 r. (sobota), o godz. 1100, w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40). Spotkanie poprowadzi Dariusz Rekosz, autor książek przygodowo-detektywistycznych dla dzieci i młodzieży. Pisarz jest twórcą kilkudziesięciu powieści, które powstały m. in. w cyklach wydawniczych: „Szkolny detektyw”, „Mors, Pinky i …”, „Detektywów para – Jacek i Barbara”.

Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona, stąd organizatorzy proszą o rezerwację miejsc pod nr tel. 82 564-55-29 lub osobiście w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci. Sugerowany wiek uczestników: 9 – 12 lat, wskazane jest posiadanie długopisu i notesu.

Podczas spotkania Dariusz Rekosz wprowadzi młodych detektywów w arkana kodów, szyfrów i tajemnych znaków w aspekcie literatury detektywistycznej. Prowadzący zaprezentuje poszczególne zagadnienia wykorzystując prezentacje multimedialne oraz konkretne zadania wykonywane wraz z uczestnikami. Krok po kroku wyjaśniane będą wszystkie niuanse szyfrowania i rozszyfrowywania wybranych tekstów, a uczestnicy będą mieli  możliwość odczytania  zakodowanych treści.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Literacki Chełm: cykl wydarzeń kulturalnych”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA