REKLAMA
,
Warsztaty dla mniejszych firm
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Dzień dobry Biznes” to cykl spotkań dla właścicieli małych i średnich firm. Mają charakter warsztatów i podpowiadają praktyczne rozwiązania. Najbliższe we wtorek w Chełmie.

Reklama

Najbliższe bezpłatne spotkanie w ramach cyklu „Dzień dobry Biznes” odbędzie się we wtorek, 8 maja, w Chełmie. Adresowane jest do właścicieli małych i średnich firm. Warsztaty są praktyczną propozycją rozwiązań, doradztwa i narzędzi interesujących przedsiębiorców z sektora MŚP.

Szkolenia organizowane są w 12 miastach w całej Polsce. Mogą w nich wziąć udział przedsiębiorcy, którzy zarejestrują się na stronie www.dziendobrybiznes.pl.
Odbywają się pod hasłem „Firma w ekspansji”. Warsztaty podzielone są na trzy części tematyczne, a każdą z nich prowadzą specjaliści m.in. w dziedzinie komunikacji, marketingu internetowego czy prawa. Prezentowane będą m.in. nowe regulacje prawne związane z przetwarzaniem danych osobowych i ciekawe rozwiązania marketingowe dla firm. Uczestnicy spotkania, zainteresowani prowadzeniem skutecznych kampanii reklamowych w internecie, będą mogli liczyć na praktyczne wskazówki jak osiągać wybrane cele. Zyskają również możliwość indywidualnych rozmów z ekspertami w zakresie leasingu i faktoringu, ubezpieczeń, ekspansji zagranicznej czy bankowych produktów finansowych.

Jest to pierwsza edycja spotkań z zaplanowanych trzech, które odbędą się w 2018 roku. Drugi cykl, pod hasłem „Siła marki w MŚP”, wystartuje w drugim kwartale i będzie dotyczył świadomego budowania i wykorzystywania marki w promowaniu firmy. Ostatnia seria spotkań odbędzie się w trzecim kwartale pod tytułem „(Nie)ważne co mówią, ważne, że mówią” i w dużej mierze dotyczyć będzie kreowania pozytywnej opinii i tworzenia trwałych relacji z klientami.

Termin: wtorek, 8 maja 2018 r., godz. 9, miejsce: Chełm, hotel Edels,  Aleja Przyjaźni 9.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA