REKLAMA
,
Warsztaty improwizacji teatralnej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ostatni weekend października w Chełmie to uczta dla teatromanów. Będą spektakle w ramach VI Ogólnopolskich Spotkań Profesjonalnych Teatrów Amatorskich OSPTA 2018, ale także okazja udziału w profesjonalnych warsztatach teatralnych.

Dwudniowe warsztaty „Podstawy improwizacji teatralnej” poprowadzi Paweł Banaszczyk – uczeń Play&Fun – Akademii Improwizacji, od której ukończenia współprowadzi lubelską grupę improwizacji teatralnej Improwertycy. Paweł jest inicjatorem i organizatorem Lubelskich Seminariów Improwizacji w ACK UMCS „Chatka Żaka”.

Reklama

Podczas warsztatów uczestnicy poznają podstawy improwizacji teatralnej. Praca nad fundamentalnymi zagadnieniami jak “akceptacja”, “obecność”, “zaufanie do partnera”, “podbijanie stawki”, przygotuje uczestników do odegrania pierwszych improwizowanych scen. Warsztat impro jest także okazją do pobudzenia swojej kreatywności, wzmocnienia pamięci czy przełamania tremy przed wystąpieniami publicznymi.

Warsztaty będą odbywać się: w piątek, 26 października, w godzinach 14-18 i w sobotę, 27 października, w godzinach 10-14. Zajęcia są skierowane do młodzieży i osób dorosłych. Może w nich uczestniczyć ograniczona liczba osób, dlatego warto zdecydować się już teraz. Zgłoszenia przyjmowane będą pod adresem: tzch@chdk.chelm.pl.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA