REKLAMA
,
Webinarium dla służb bezpieczeństwa
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie była gospodarzem spotkania przedstawicieli Konsorcjum Uczelni Wyższych Varsovia. Uczelnie łączą się w konsorcja, by dać studentom dodatkowe możliwości edukacyjne.

Chełmska uczelnia jest członkiem konsorcjum Varsovia od lutego 2020 roku. Takie porozumienie otwiera przed studentami dodatkowe możliwości edukacyjne, np. w zakresie praktyk zawodowych oraz kontynuacji nauki w uczelniach partnerskich na dogodnych warunkach.

Reklama

Podczas spotkania (4-5 września) rektor WSSMiKS, dr Elżbieta Sawa-Czajka zapowiedziała, że uczelnia  będzie również aktywnie działać na rzecz środowiska. M.in. w oparciu o znakomitą kadrę naukową oferować otwarte webinaria z różnych dziedzin.

Znamy już terminy najbliższych. W soboty – 19 i 26 września oraz 3 października br. odbędzie się Otwarte Webinarium dla Służb Mundurowych. Spotkania poświęcone będą ogólnym problemom bezpieczeństwa i obronności państwa. Zajęcia poprowadzą generałowie różnych formacji, prawnicy i psychologowie specjalizujący się w problematyce szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA