REKLAMA
,
Weekend z uliczną kuchnią
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Żarciowozy zaparkują w piątek po południu na Placu Łuczkowskiego w Chełmie. Różnych specjałów ulicznej kuchni będzie można próbować aż do niedzieli włącznie.

Reklama

Tegoroczny zlot Żarciowozów w Chełmie przybierze bardziej rozbudowaną formę. Przede wszystkim pojazdy z ulicznym jedzeniem zaparkują na Pl. Łuczkowskiego na cały weekend – od piątku 7 sierpnia, około godz. 15.00, do niedzieli 9 sierpnia, do godz. 20.00.

Przez trzy dni będziemy rozpieszczać Wasze kubki smakowe, a co dokładnie zaserwujemy? Przekonacie się już niebawem, ale jedno musicie wiedzieć już teraz – będzie naprawdę pysznie – obiecują organizatorzy.

Swój przyjazd zapowiadają food trucki z całego kraju serwujące rarytasy tak egzotycznych kuchni jak tajska, wietnamska, meksykańska czy tybetańska. Nie zabraknie też kuchni z Europy – smakołyków z Węgier, Grecji, Belgii czy Hiszpanii. Nie zawiodą się zwolennicy street-foodowych klasyków – będą więc burgery i kurczaki. Można też liczyć na kawę, lody, owoce w czekoladzie i inne słodkości.

Całość dodatkowo zostanie okraszona zabawami, konkursami, animacjami i innymi atrakcjami, głównie z myślą o najmłodszych uczestnikach zlotu.

Organizatorzy zapewniają, że zadbają o nasze bezpieczeństwo, a impreza będzie się odbywała zgodnie z sanitarnymi wytycznymi dla gastronomii.
Szczegółowych informacji szukajcie na stronie wydarzenia.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA