REKLAMA
,
Weekend za pół ceny w agroturystyce
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Działasz w branży turystycznej? Resort rolnictwa zachęca przedsiębiorców do przystąpienia do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

Reklama

Polska Organizacja Turystyczna organizuje kolejną, piątą edycję akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Z tej okazji ministerstwo rolnictwa opublikowało komunikat, w którym zachęca do zgłaszania obiektów agroturystycznych, gastronomicznych i rozmaitych atrakcji funkcjonujących na obszarach wiejskich.

Zainteresowani powinni do 26 sierpnia 2018 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.polskazobaczwiecej.pl/formularz-dodawania-obiektow. Oferta dotyczy całej branży turystycznej czy okołoturystycznej, ale ministerstwo szczególnie zachęca do udziału w niej przedsiębiorców działających na polskich wsiach.

Resort podkreśla, że dla miast, gmin i wsi to wyjątkowa okazja do promocji swoich atrakcji.

Akcja ta, to dodatkowe korzyści, również poza głównym sezonem turystycznym. Okazyjne oferty, to szansa na dotarcie do znacznie większej grupy turystów – przekonuje resort.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to popularna ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. W ramach współpracy uczestnicy oferują zniżki na produkty i usługi turystyczne świadczone w ramach swojej działalności. Zaś informacja o nich jest zamieszczana na stronie poświęconej wydarzeniu.

Tej jesieni „weekend za pół ceny” został zaplanowany w dniach 5-7 października.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA