REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Wieczór chwały w amfiteatrze
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Na Święto Bożego Ciała mamy zaproszenie z Chełmskiego Domu Kultury. To tradycyjny Wieczór Chwały, w tym roku w amfiteatrze i z zespołem Good God.

Zapraszamy w Święto Bożego Ciała na wspólne uwielbienie i wsłuchanie się w Słowo Boże, w tym roku hasłem Wieczoru Chwały jest: “Napełnieni mocą” (Łk 24, 49)  – piszą organizatorzy.

Muzyczną oprawę wydarzenia zapewni doskonale znany chełmskiej publiczności zespół Good God. Zespół gra muzykę, którą sami określają jako chrześcijańskie reggae. Założyli go w 2011 roku klerycy będący w seminarium w Lublinie. Zespół zaczął się rozwijać w szybkim tempie grając coraz więcej koncertów, nagrywając dwie płyty – “Droga ocalenia” i “On jest”; a także rozwijając swój skład. Obecnie tworzy go 11 muzyków.

Zapraszamy do amfiteatru Kumowa Dolina w czwartek, 3 czerwca, godz. 19:00. Wstęp wolny!

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami epidemiologicznymi: dezynfekcja, obowiązek zakrywania ust i nosa i dystans społeczny.

Widzów dowiozą autobusy CLA

Na Wieczór Chwały będzie można dotrzeć standardowymi kursami Chełmskich Linii Autobusowych (linia nr 9 i 2) na przystanek Zawadówka/Krzyżówki Lub.

Po zakończeniu wydarzenia (około godz. 21:00) też będziemy mieli zapewniony transport. Specjalny autobus miejski będzie czekał na nas w zatoce autobusowej naprzeciwko dawnej stacji benzynowej przy ul. Podgórze. I powiezie pasażerów ulicami: Podgórze, Lubelska, Armii Krajowej, Lwowska, 3 Maja, Wołyńska, Żołnierzy I AWP, Hrubieszowska, Litewska, 11 Listopada, Piłsudskiego, Kolejowa.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*