REKLAMA
,
Wieczór chwały w amfiteatrze
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na Święto Bożego Ciała mamy zaproszenie z Chełmskiego Domu Kultury. To tradycyjny Wieczór Chwały, w tym roku w amfiteatrze i z zespołem Good God.

Reklama

Zapraszamy w Święto Bożego Ciała na wspólne uwielbienie i wsłuchanie się w Słowo Boże, w tym roku hasłem Wieczoru Chwały jest: „Napełnieni mocą” (Łk 24, 49)  – piszą organizatorzy.

Muzyczną oprawę wydarzenia zapewni doskonale znany chełmskiej publiczności zespół Good God. Zespół gra muzykę, którą sami określają jako chrześcijańskie reggae. Założyli go w 2011 roku klerycy będący w seminarium w Lublinie. Zespół zaczął się rozwijać w szybkim tempie grając coraz więcej koncertów, nagrywając dwie płyty – „Droga ocalenia” i „On jest”; a także rozwijając swój skład. Obecnie tworzy go 11 muzyków.

Zapraszamy do amfiteatru Kumowa Dolina w czwartek, 3 czerwca, godz. 19:00. Wstęp wolny!

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami epidemiologicznymi: dezynfekcja, obowiązek zakrywania ust i nosa i dystans społeczny.

Widzów dowiozą autobusy CLA

Na Wieczór Chwały będzie można dotrzeć standardowymi kursami Chełmskich Linii Autobusowych (linia nr 9 i 2) na przystanek Zawadówka/Krzyżówki Lub.

Po zakończeniu wydarzenia (około godz. 21:00) też będziemy mieli zapewniony transport. Specjalny autobus miejski będzie czekał na nas w zatoce autobusowej naprzeciwko dawnej stacji benzynowej przy ul. Podgórze. I powiezie pasażerów ulicami: Podgórze, Lubelska, Armii Krajowej, Lwowska, 3 Maja, Wołyńska, Żołnierzy I AWP, Hrubieszowska, Litewska, 11 Listopada, Piłsudskiego, Kolejowa.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA