REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
WIECZÓR KOMEDIOWY Z TEATREM REALIUM
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 27.03.2015r. o godz. 20:00 na wieczór pełen kabaretu, komedii i muzyki. Wszystkich zebranych w Sali Widowiskowej w dobry humor postara się wprawić lubelski Teatr Realium.

Teatr Realium w swej twórczości skupił się ostatnio na popularnym w USA formacie „ten minute plays”. Są to zaadaptowane na polski grunt niezwykle dynamiczne mini komedie teatralne, które w błyskotliwy sposób komentują rzeczywistość. Łączone są one na scenie z autorskim kabaretem oraz impro, poprzez które publiczność zawsze bierze aktywny udział w show.

Pewne siebie kobiety, zmieszani mężczyźni, niezręczne i pikantne sytuacje oraz niezliczona ilość gagów to esencja programu Teatru Realium. Całość jest doprawiona gitarowymi riffami, beatboxem oraz coverami znanych przebojów.W Krasnymstawie zaprezentują prawie 2-godzinny blok złożony z dwóch skeczy kabaretowych: „U seksuologa”, „Skąpy facet w restauracji” i trzech spektakli: „Cynamonowa Tęcza”, „Randko Man”, „Piwna dziewczyna”.

Wydarzenie odbędzie się w ramach ogólnopolskiego projektu „Dotknij Teatru 2015”, organizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Jego celem jest stworzenie możliwości twórczego spotkania artystów teatru i widzów.

Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu spektaklu do nabycia w kasie Krasnostawskiego Domu Kultury lub poprzez stronę www.bilety.krasnystaw.pl.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*