REKLAMA
,
Wieczór z fotografią
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Swoje prace pokażą debiutanci, ale także doświadczeni i uznani. Zapraszamy w piątek 29 grudnia br. na „Szósty wieczór z chełmską fotografią”.

Reklama
Galeria NOVA Chełmskiej Biblioteki Publicznej przygotowuje na piątkowy wieczór dwie wystawy fotografii, prezentację kalendarza, a także pokaz tańca, koncert i „fotograficzne niespodzianki”.
Jedna z wystaw to debiutanckie prace słuchaczy kierunku Fototechnik Centrum Kształcenia Ustawicznego. Ekspozycję zatytułowano „Cykl 5″. Każdy z 21 młodych autorów zaprezentuje cykl swoich czarno-białych fotografii.

Druga część wystawy to fotografia autorska „Czas i myśli” Grzegorza Zupana, na  co dzień pracującego w CKU. To ciągle otwarty cykl, który fotografik realizuje od dwóch lat.

Kolejna atrakcja wieczoru to Grzegorz Chwesiuk, który przyzwyczaił nas już, że co roku proponuje nowy kalendarz z autorskimi fotografiami tematycznie związanymi z naszym miastem. Tym razem to zdjęcia tablic z napisem „Chełm”, które witają przyjeżdżających do miasta z różnych stron kraju. Projekt nosi tytuł „∞ kroków do Chełma”. Inspiracją dla pomysłu były zdjęcia Eustachego Kossakowskiego, który swego czasu wykonał cykl czarno-białych fotografii zatytułowany „6 m przed Paryżem”.

Jakby tego było mało, na uczestników wieczoru czekać będą jeszcze inne niespodzianki. Nowe choreografie zaprezentują tancerze „Estrady Dziecięcej”, a klubowe brzmienia zaproponuje „Klaus Trzaska Band”.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18, w piątek 29 grudnia br., galeria NOVA ChBP, ul. Partyzantów 40. Wstęp wolny.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA