REKLAMA
,
Wielkie ściganie pod Chełmem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W Chełmie i Janowie odbędą się dwie duże sportowe imprezy. Kolarze będą rywalizować w Mistrzostwach Polski w jeździe na czas oraz setnej edycji Maratonów Kresowych.

29 lipca w Kumowej Dolinie wystartują II Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Amatorów w Jeździe na Czas MTB (XCT). „Kumówka” to doskonałe miejsce do przygotowania ciekawej i wymagającej trasy. Jak zapowiadają organizatorzy, samotna walka z czasem to zupełnie inne emocje niż wyścig ze startu wspólnego.

Reklama

Nie widzimy jak szybko jadą rywale. Nie ma jazdy na kole. Nie można naśladować techniki pokonywania zakrętów, czy zjazdów przez rywali. O wyniku decyduje tylko nasza moc, technika jazdy, opanowanie i samokontrola – komentują.

Szczegóły na temat wydarzenia sprawdzicie tutaj.

W niedzielę (30 lipca) w Janowie po raz siódmy wystartują Maratony Kresowe – wyścig, który ma już swoją historię i renomę. W tym roku rowerzyści będą ścigać się ponownie „O Niedźwiedzi Pazur”.

Dlaczego Janów? Miejsce sprawdziło się znakomicie w poprzednich latach. Meta ulokowana na wzniesieniu zapewnia niepowtarzalne emocje na finiszu. Teren wokół świetlicy gminnej zapewnia odpowiednią infrastrukturę na odpoczynek po wymagającym wyścigu. Na wyścig zostaną wykonane unikatowe statuetki według wyjątkowych projektów. To jedna z tradycji tego wyścigu – mówią organizatorzy.

Szczegółowy program

Zapraszamy już w najbliższy weekend!

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA