REKLAMA
,
Wioleta Giers jedzie na mistrzostwa
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zawodniczka klubu Cement-Gryf Chełm będzie reprezentowała nasz kraj podczas prestiżowych Mistrzostw Europy Kadetów. Wioleta Giers jedzie do Skopje.

Reklama

Mistrzostwa Europy Kadetów odbędą się od 14 do 20 maja. Najlepsze młode zapaśniczki swoje zmagania o medale stoczą w stolicy Macedonii – Skopje. Barw Polski w kategorii do 46  kg bronić będzie reprezentantka Miejskiego Klubu Sportowego Cement-Gryf Chełm Wioleta Giers. Podopieczna trenera Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa zrealizowała perspektywiczny plan przygotowań do Mistrzostw Europy biorąc udział w zgrupowaniach kadry narodowej i turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Prezentując wysoką formę wypełniła kryteria kwalifikacji do jednej z najważniejszych imprez w tegorocznym sezonie dla grupy kadetów.

Wioleta w marcu br., pokonując zdecydowanie swoje krajowe przeciwniczki, zdobyła złoty medal w Pucharze Polski. Sukcesy odnosiła również na zagranicznych matach. Podczas rozgrywanego na Łotwie corocznego Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego (V. Freidenfelds Cup) wywalczyła srebrny medal.
Wioleta jest uczennicą Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie. Zapasy uprawia od siedmiu lat. Pierwsze kroki na zapaśniczej macie stawiła pod kierunkiem trenera Stanisława Kamińskiego. Młodej sportsmence życzmy udanego startu na macedońskich matach.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA