REKLAMA
,
Wirtualnie po Lwowie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Moje serce zostało we Lwowie – takie motto przyświecać będzie czwartkowemu spotkaniu „Kresowiaków”. Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po mieście.

Reklama

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie  oraz Towarzystwo Rodzin Kresowych zapraszają w czwartek 8 lutego na opowieści ze Lwowa. Spotkanie poprowadzi ppłk rez. dr inż. Jacek Gaj, który zabierze uczestników na spacer po Lwowie – dawnym i współczesnym – i opowie o losach jego mieszkańców.

Opowieść, wsparta prezentacją multimedialną, rozpocznie się o godz. 17, w czwartek 8 lutego br., w siedzibie Biblioteki PWSZ przy Pocztowej 54. Wstęp wolny.

***

Jacek Gaj urodził się w Pucku w 1967 roku, lata dzieciństwa spędził na Helu, a szkołę podstawową i technikum mechaniczne ukończył w Chełmie. Jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, ma doktorat z termodynamiki, ostatnio pełnił służbę w Departamencie Infrastruktury MON. Lwowem zainteresował się stosunkowo późno, po raz pierwszy miasto odwiedził w 2006 roku i od tamtego czasu wracał do niego wielokrotnie.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA