REKLAMA
,
Wizje w Krasnymstawie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wystawa ,,Wizje” prezentuje twórczość inspirowaną drugim człowiekiem, naturą i marzeniami. Artyści wypowiadają się poprzez formę, kolor i światło, to co niejednokrotnie trudno wyrazić słowami.

Muzeum Regionalne w Krasnymstawie zaprasza na wystawę ,,Wizje” na której zobaczymy prace 15 artystów, reprezentujących różnorodne stylistyki artystyczne. Jej otwarcie przewidziano 6 października o godz. 13:00 w Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie. Wystawa będzie czynna do 10 grudnia 2017 r.  Kuratorem wystawy jest Iwona Ostrowska.

Reklama

Artyści, których prace będziemy mogli podziwiać na wystawie wyrażają pochwałę dla urody świata, własnej kultury i drugiego człowieka. Manifestują własną indywidualność nadając jej oryginalną formę artystyczną. Sztuka, którą tworzą na wystawie, to język wrażliwości na otaczający świat, który dzięki dokonaniom artystów staje się niewątpliwie nie tylko bardziej interesujący, ale również przyjazny i zrozumiały dla odbiorcy.

Artyści biorący udział w wystawie:

Magdalena Jankowska, Kuba Janyst, Dorota Kulicka, Ola Lisowska, Joanna Mankiewicz, Mirosław Miroński, Iwona Ostrowska, Michał Pikula, Jacek Piotrowicz, Andrzej Podkański, Roma Roman, Alek Slon, Anna Sujak-Bartnicka, Arkadiusz Świderski, Natalia Wierzbicka

 

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA