REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Wjechał w ciężarówkę (wideo)
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

W Fajsławicach na drodze krajowej numer 17 kierujący samochodem marki Kia zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z tirem. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Całe zdarzenie nagrał wideorejestrator. Publikujemy je ku przestrodze.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek (25 lipca), około godziny 8:00, w miejscowości Fajsławice. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Kia, który podróżował z pasażerką, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu. Tu zderzył się z samochodem ciężarowym. Na szczęście 67-letni obywatel Ukrainy oraz jego 29-letnia pasażerka nie odnieśli poważnych obrażeń.

Badanie alkomatem wykazało, iż obaj kierujący byli trzeźwi. Z uwagi na uszkodzenia pojazdu ciężarowego, droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin i trzeba było zorganizować objazdy. Sprawca zdarzenia dostał mandat.

Całość zdarzenia została zarejestrowana. Dzięki uprzejmości właściciela wideorejestratora, policjanci prezentują jego przebieg, ku przestrodze. To nagranie pokazuje, że chwila nieuwagi na drodze może doprowadzić do tragedii.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*