REKLAMA
,
Wjechał w pieszego i uciekł
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dziś (2 lipca) po północy pod jednym z lokali w Okunince kierujący fordem wjechał w 33-latka. Poszkodowany z obrażeniami trafił do szpitala. Sprawca wypadku rzucił się do ucieczki, a policjanci rozpoczęli pościg.

Dziś po północy policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny w rejonie jednego z lokali rozrywkowych w Okunince. Ze zgłoszenia wynikało, że najprawdopodobniej nietrzeźwy kierowca forda wjechał w stojącego mężczyznę.  Siła uderzenia była tak duża, że pieszy przeleciał kilka metrów nad pojazdem. Z obrażeniami ciała 33-latek został przetransportowany do włodawskiego szpitala. Kierowca forda uciekł.

Reklama

W pościg za sprawcą wypadku ruszyli policjanci. Uciekinier kierował się w stronę Chełma. W Sawinie policjanci z KMP w Chełmie zauważyli opisywany pojazd. Podczas próby zatrzymania, kierowca nie reagował na dawane sygnały i kontynuował ucieczkę. Powstrzymała go dopiero blokada drogi.

Kierowca nie chciał jednak trafić w ręce policjantów i zablokował się w samochodzie. Nie reagował na wydawane polecenia, dlatego funkcjonariusze musieli wybić szybę i wyciągnąć go siłą z pojazdu.

Okazało się, że za kierownicą siedział 18-latek z Chełma, który miał  ponad promil alkoholu w organizmie. Wmawiał policjantom, że nic nie pamięta. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że wcześniej pomiędzy kierowcą a poszkodowanym mogło dojść do sprzeczki.

Młody mężczyzna został zatrzymany. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA