REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Wkrótce otwarcie akademika
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W akademiku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie trwają już ostatnie prace wykończeniowe. Uczelnia zapowiada rychłe otwarcie obiektu.

Reklama

Trwają ostatnie prace wykończeniowe w Domu Studenckim przy ul. Nowy Świat. Studenci chełmskiej PWSZ  już niebawem zamieszkają w pięknym, nowoczesnym i przestronnym akademiku.

Studenci zamieszkają w 1-, 2- i 3-osobowych klimatyzowanych pokojach wyposażonych w aneksy łazienkowe. Do dyspozycji studentów oddane zostaną także kuchnie, zlokalizowane na półpiętrach  oraz pokoje tzw. cichej nauki. Mieszkańcy akademika będą mogli korzystać także z Internetu szerokopasmowego oraz sieci telewizyjnej.
Łącznie w akademiku urządzono prawie 200 miejsc noclegowych.
Już niebawem PWSZ zapowiada oficjalne otwarcie obiektu i pokazuje zdjęcia gotowych pomieszczeń.

Inwestycja kosztowała około 6,5 mln złotych. Uczelnia otrzymała 5,2 mln zł dofinansowania z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na jej realizację. Remont budynku przy ul. Nowy Świat 3 przeprowadziła chełmska firma „Antro”.

Nie wszystkie miejsca w akademiku są zajęte, ale zainteresowani raczej nie powinni zwlekać. Jak zdobyć miejsce w Domu Studenckim PWSZ piszemy TUTAJ.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama