REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Wlali szampon do fontanny. Zatrzymała ich policja
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint
Wyjątkowym brakiem sprytu wykazali się w poniedziałkowy wieczór dwaj mieszkańcy Chełma. Mężczyźni wlali do miejskiej fontanny szampon. Ich żart został zauważony przez mundurowego obsługującego miejski monitoring. Teraz dwóm młodym żartownisiom grozi nawet 5 lat więzienia. 

W poniedziałkowy wieczór dyżurny chełmskiego monitoringu zwrócił uwagę na grupę kilku podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Znajdowali się oni w pobliżu fontanny miejskiej. W pewnej chwili znajdująca się w niej woda zaczęła się pienić.
– Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali na gorącym uczynku prawdopodobnych sprawców. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Chełma w wieku 19 i 21 lat – wyjaśnia Ewa Czyż, rzecznik prasowy chełmskich policjantów.
 Żartownisie wlali do fontanny kupiony wcześniej w sklepie szampon. W chwili zatrzymani obydwaj pijani. Wartość strat oszacowano na kwotę 700 złotych.
Obydwaj sprawcy, którzy wlali szampon do fontanny we wtorek usłyszeli już zarzuty w tej sprawie. Uszkodzenie mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Komu się piana nie podoba?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Co za ziomeczki haha

  No votes yet.
  Please wait...
  • A może z pianą lepsza?

   No votes yet.
   Please wait...
 • Pienię się ze śmiechu.Żart głupi,ale do 5 lat,to wygląda na kiepski żart.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *