REKLAMA
,
Włodawa. Kierowca prawdopodobnie zasnął
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mężczyzna z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Dzisiaj nad ranem, nieopodal Włodawy, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w betonowy przepust. Najprawdopodobniej zasnął za kierownicą.

Dzisiaj (28 maja), około godziny 3 nad ranem, dyżurny włodawskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej numer 812 w pobliżu Włodawy. Policjanci wstępnie ustalili, że 37-letni obywatel Ukrainy kierujący peugeotem zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Pobrano od niego krew do badań. 37-latek prawdopodobnie zasnął za kierownicą.

Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o ostrożność i zdrowy rozsądek. Przypominają, że kierowca przed – zwłaszcza dłuższą – podróżą powinien być wypoczęty. W przypadku odczuwania zmęczenia i senności w trakcie jazdy, warto zrobić sobie kilkuminutową przerwę – wyjść z auta, rozprostować nogi, zaczerpnąć świeżego powietrza, napić się kawy. 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA