REKLAMA
,
Włodawa. Na podwójnym gazie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kobieta zauważyła, że z kierowcą mazdy jadącej w kierunku Włodawy coś jest nie tak. Nie może bowiem utrzymać prostego toru jazdy. Zawiadomiła więc policjantów. Podczas kontroli okazało się, że 62-latek był pod wpływem alkoholu. Na dodatek wcześniej już stracił prawo jazdy właśnie za jazdę „na podwójnym gazie”.

Reklama

Dzisiaj (11 września) przed godziną 3:00 włodawski dyżurny otrzymał zgłoszenie od kobiety, że w stronę Włodawy pojazdem mazda porusza się kierowca, który wyraźnie nie może utrzymać prostego toru jazdy. Oficer dyżurny natychmiast przekazał tą informacje patrolowi, który już po kilkunastu minutach od zgłoszenia zatrzymał we Włodawie na ulicy Lubelskiej wskazany pojazd.

Kierowcą okazał się 62-latek z Chęcin. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że jest pijany. Mężczyzna miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Na dodatek policjanci ustalili, że to nie pierwszy raz mężczyzna kierował autem pod działaniem alkoholu. Okazało się, że już wcześniej stracił prawo jazdy właśnie za jazdę „na podwójnym gazie”.

Policjanci przypominają, że kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości to przestępstwo, za które może grozić do 2 lat więzienia.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA