REKLAMA
,
Włodawa. Ranni na drogach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Siedem osób trafiło do szpitali w wyniku zdarzeń drogowych  na terenie powiatu włodawskiego. Wszystkie wydarzyły się w ostatnią sobotę.

W miniony weekend na terenie powiatu włodawskiego doszło do trzech zdarzeń drogowych, w wyniku których siedem osób trafiło do szpitala.

Reklama

W sobotę (3 października) około 7:30 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu czołowym dwóch  aut na drodze wojewódzkiej numer 812. To trasa Włodawa – Chełm. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że na łuku jezdni kierujący vw golfem 21-latek z gminy Wyryki wpadł w poślizg i uderzył w jadące z naprzeciwka audi. Samochodem kierował 30-latek z Włodawy wraz z pasażerką. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitala.

Tego samego dnia po godzinie 13 włodawska komenda otrzymała zgłoszenie o pojeździe, który wpadł do rowu w miejscowości Laski Bruskie, droga 819. Policjanci ustalili, że 27-latka z Lublina, która podróżowała mazdą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. W efekcie pojazd przewrócił się na dach i wylądował w przydrożnym rowie. Kobieta nie odniosła obrażeń.

Do ostatniego zdarzenia doszło w Hannie w sobotę nad ranem. Informację o zderzeniu dwu skuterów policjanci otrzymali przed godz. 3:00. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 18-latek podróżujący wraz z 16-latkiem zderzył się czołowo z 16-latkiem, który przewoził 15-latkę. Wszyscy uczestnicy, mieszkańcy gm. Hanna, zostali zabrani do szpitala. Najprawdopodobniej do zdarzenia doszło podczas imprezy, na której bawiła się młodzież. Od uczestników zdarzenia pobrano krew do dalszych badań.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych i apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Urząd w czasie zarazy
Urząd w czasie zarazy
Remonty wloką się niemiłosiernie
Remonty wloką się niemiłosiernie
Na Kolejową jeszcze poczekamy
Na Kolejową jeszcze poczekamy
Przyszłość dworca budzi emocje
Przyszłość dworca budzi emocje
Miliony na Plac Łuczkowskiego
Miliony na Plac Łuczkowskiego
REKLAMA