REKLAMA
,
Włodawa. Zginął motocyklista
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nie żyje motocyklista, w którego uderzyło auto osobowe. Pasażer motocykla w ciężkim stanie leży w szpitalu. Tragiczny wypadek zdarzył się wczoraj na trasie Włodawa – Chełm.

Wczoraj (2 listopada) po godzinie 16:00, dyżurny włodawskiej komendy dostał zawiadomienie o zdarzeniu drogowym na drodze numer 812 relacji Włodawa – Chełm. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że w rejonie skrzyżowania  do miejscowości Żłobek doszło do wypadku drogowego z udziałem motocykla i samochodu osobowego marki Ford C-Max.

Reklama

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem osobowym, 56-letni mieszkaniec Włodawy, jadąc od Chełma rozpoczął manewr wyprzedzania jadącego przed nim samochodu ciężarowego. W trakcie manewru zderzył się czołowo z jadącym z  przeciwka motocyklem marki Suzuki. Kierował nim 57-letni mieszkaniec gminy Sawin.
W wyniku zderzenia kierujący motocyklem oraz jego 49-letni pasażer doznali rozległych obrażeń ciała. Kierujący motocyklem zmarł w drodze do szpitala. Pasażer jest w ciężkim stanie.

Funkcjonariusze ustalili m.in., że kierowca forda powinien  prowadzić pojazd z wykorzystaniem na przykład okularów. Tego dnia ich nie założył. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany. W związku ze spowodowaniem przez niego wypadku drogowego policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania. Dziś o jego dalszym losie zdecyduje prokurator. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA