REKLAMA
,
Włodawa. Zostawił rannego
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Na miejscu zostawił rannego pasażera. Policjanci zatrzymali pijanego 23-latka.

Reklama

Włodawscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj (26 października) w nocy. Przed północą włodawski dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym pomiędzy miejscowościami Lack a Nowy Holeszów.

Funkcjonariusze na miejscu zastali uszkodzony pojazd marki Volskwagen Polo częściowo „zaparkowany” w rowie. Był w nim pasażer z obrażeniami ciała, którego trzeba było przewieźć do szpitala.

Kierowca przed przybyciem patrolu uciekł z miejsca. Policjanci znaleźli 23-letniego mężczyznę, ukrywającego się w pobliżu miejsca zamieszkania. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Została pobrana krew do dalszych badań.

Mundurowi wstępnie ustalili, że mężczyzna kierując volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w efekcie czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Po wytrzeźwieniu policjanci będą przeprowadzać dalsze czynności procesowe z jego udziałem.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
REKLAMA