REKLAMA
,
Wniosek o pomoc tylko do 15 grudnia
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nie przegap terminu! Wniosek trzeba złożyć do jutra, 15 grudnia. Chełmska branża gastronomiczna może ubiegać się o 5 tys. zł samorządowej pomocy.

Reklama

W ramach miejskiej strategii walki z Covid-19, chełmski samorząd przygotował pakiet wsparcia dla lokalnych przedsiębiorców. Chodzi o branżę gastronomiczną. Chełmscy restauratorzy mogą ubiegać się m.in. o bon wartości 5 tys. zł. Bonem będzie można zapłacić za usługi komunalne. Przedsiębiorcy zainteresowani tą formą wsparcia mogą składać wnioski do 15 grudnia br. do Departamentu Komunalnego Urzędu Miasta Chełm, ul. Lubelska 65.

Tu znajdziesz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Niedawno chełmscy przedsiębiorcy apelowali do Prezydenta Miasta Chełm o przyspieszenie działań związanych z wdrażaniem miejskiej strategii walki z pandemią.  I oto na sesji Rady Miasta 25 listopada, mamy poniekąd odpowiedź na ten głos.

W ramach miejskiej strategii walki z Covid-19 samorząd przygotował pakiet wsparcia dla lokalnych przedsiębiorców działających w branżach najbardziej dotkniętych skutkami koronakryzysu – gastronomii i fitness. Przedsiębiorcy zostali zwolnieni z podatku od nieruchomości za listopad i grudzień 2020 roku.
Inną z form przygotowanej pomocy jest bon o wartości 5 tys. zł na pokrycie kosztów związanych z usługami komunalnymi świadczonymi przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Chełmie.
Nie przegap terminu złożenia wniosku!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA