REKLAMA
,
Woda zalewa nowe ulice. Mieszkańcy martwią się o późniejsze poprawki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ostatnio w Chełmie miasto realizuje sporo inwestycji drogowych. Nowe nawierzchnie na osiedlowych uliczkach bardzo cieszą, jednak nie wszędzie jest dobrze, szczególnie po przejściu burzy. 

Reklama

– Wkurza mnie po prostu że pewnie kosztowało to sporo kasy i od razu jest do poprawki – pisze do naszej redakcji jeden z czytelników.

Ta reakcja jest wynikiem widoku jaki zastali po burzy mieszkańcy ul. Kochanowskiego. Część ulicy od skrzyżowania z ul. Rejowiecką do zakrętu przed kościołem pw. Matki Teresy z Kalkuty doczekała się wymiany nawierzchni. Inwestycja jest realizowana w ramach budżetu obywatelskiego. Niebawem ma zostać zakończona.

Stojąca po burzy kałuża zaniepokoiła mieszkańców, którzy na naszą skrzynkę wysłali zdjęcia i proszą o wyjaśnienia i interwencję w tej sprawie. O komentarz poprosiliśmy Dyrektora Zarządu Dróg Miejskich w Chełmie, Krzysztofa Tomasika. – Naturalnym jest, że po intensywnych opadach deszczu woda nie ścieka od razu. Proszę pamiętać, że na tym odcinku ulicy Kochanowskiego była wymieniana jedynie nawierzchnia. Nie zlecono zwiększenia średnicy kanalizacji deszczowej, nie zwiększono również ilości odpływów. W zadaniu tym była ujęta jedynie modernizacja nawierzchni i chodników – wyjaśnia Krzysztof Tomasik.

Jak wyglądało skrzyżowanie ulicy Marii Curie-Skłodowskiej z ul. Kochanowskiego tuż po intensywnych opadach deszczu? Zobaczcie na zdjęciach nadesłanych przez naszego czytelnika.

Napisz komentarz
 • Panie Sawa. Jesteś pan moim ulubionym optymistą:)

  • Ja optymistą – tak,bo mimo wszystko za dwa lata ta ekipa dostanie kopa w dupę i zaczniemy robić normalnie.

 • Panie Tomasik , a dlaczego?

  • Jak to dlaczego,żeby robić głupio-najpierw asfalt,a potem wykopki i kanalizacja burzowa-zwykłe nieudacznictwo obecnej ekipy.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Remonty wloką się niemiłosiernie
  Remonty wloką się niemiłosiernie
  Na Kolejową jeszcze poczekamy
  Na Kolejową jeszcze poczekamy
  Przyszłość dworca budzi emocje
  Przyszłość dworca budzi emocje
  Miliony na Plac Łuczkowskiego
  Miliony na Plac Łuczkowskiego
  Na Jagielońskiej kładą asfalt
  Na Jagiellońskiej kładą asfalt
  REKLAMA