REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Wojsko sprzedaje złom
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Lubelski odział Agencji Mienia Wojskowego sprzedaje mienie wycofane z wojska. Przetarg zaplanowano na piątek, 17 maja.

Reklama

Tym razem AMW oferuje złom i odpady. Na nabywców czeka łącznie ponad 317 ton metali, zużytych opon i odpadowych opakowań z drewna. Całkowita wartość wystawionego asortymentu to blisko 113 tys. zł. Zyski ze sprzedaży zasilą Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

Choć liczba dostępnych na przetargu pozycji nie robi tym razem dużego wrażenia, to masa i gabaryty poszczególnych zestawów mogą już działać na wyobraźnię. Łączna waga oferowanych pakietów to przeszło 317 ton. W Lublinie na nabywców czeka 20 pozycji, które ważą od kilkudziesięciu kilogramów do ponad 74 ton.

Najcięższe i zarazem najdroższe zestawy to te skompletowane z żelaza, stali, aluminium i miedzi. Za pakiet o łącznej wadze blisko 75 tys. kg trzeba zapłacić co najmniej 58 tys. 59 zł. Inny z zestawów, o masie ponad 36 ton, w którym oprócz metali znajdziemy też zużyte kable i akumulatory, wyceniono na  30 tys. 591 zł. Do sprzedaży przeznaczono również zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne, które będzie można nabyć już od 30 gr za 1 kg, zużyte opony wycenione na 4 lub 8 gr za 1 kg, a także odpadowe opakowania z drewna w tym skrzynie, palety i podesty w cenie minimalnej 2 gr za 1 kg.

Przetarg skierowany jest głównie do przedstawicieli branży recyklingowej oraz podmiotów, które dysponują uprawnieniami do transportu, przechowywania i przetwarzania odpadów. Zainteresowani będą mogli obejrzeć asortyment jeszcze przed złożeniem ofert, od 14 do 16 maja br. w miejscach jego składowania. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://amw.com.pl/pl/uzbrojenie-i-sprzet-wojskowy/sprzet-wojskowy/przetargi-1/1443

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej, która musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu, a także złożenie oferty. Otwarcie ofert nastąpi 17 maja (piątek), o  godz. 12.00, w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW przy ul. Łęczyńskiej 1 w Lublinie.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama