REKLAMA
,
Wojsławicka: jest szansa na dotrzymanie terminu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nie wszystkie roboty drogowe w Chełmie się ślimaczą. Dobrze prezentują się prace remontowe przy ul. Wojsławickiej w Chełmie. Można już jeździć po nowym asfalcie. Wymiana nawierzchni wykonywana jest bez zamykania drogi dla ruchu.

Reklama

Jeszcze w czwartek na odcinku ulicy od ronda turbinowego do 3 Maja ruch samochodowy odbywał się wahadłowo. Wczoraj (1.09.2017) już można jeździć oboma pasami. To jeszcze nie koniec remontu. Po obu stronach jezdni są przewężenia, pracują robotnicy, stoją samochody i urządzenia ekipy remontowej, składowane są paczki z kostką do ułożenia nowych chodników. Lepiej więc zachować ostrożność i nie lekceważyć ograniczeń prędkości do 30 km/godz.

Przejechaliśmy ul. Wojsławicką i jedyne, co nas zaniepokoiło, to wystające studzienki na jezdni w okolicach firmy Escott, tak jak było przed remontem. Mamy jednak nadzieję, że do zakończenia prac, wykonawca rozwiąże ten problemem.

Naprawą ul. Wojsławickiej zajmuje się Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe z Włodawy. Ulica modernizowana jest na odcinku od ronda turbinowego do granic administracyjnych miasta. Oprócz nawierzchni, naprawiane są też chodniki i zatoki parkingowe. Nową nawierzchnię zyska ścieżka rowerowa wzdłuż Borku.

Całość kosztować będzie około 3,2 mln zł. Włodawskie przedsiębiorstwo obiecuje, że upora się z inwestycją do połowy października. Wiele wskazuje na to, że terminu dotrzymają.

 

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA