REKLAMA
,
Wola Uhruska. Grozili, że spalą dom
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwóch mężczyzn i kobieta pojawili się na terenie gminy Wola Uhruska, by odebrać dług. A że nie dostali pieniędzy, w ruch poszły pięści i groźby. Dłużników straszyli, że podpalą im dom. Wczoraj krewki 60-latek i 34-latek usłyszeli zarzuty.

Włodawska komenda otrzymała we wtorek (4 sierpnia) zgłoszenie od mieszkanki gminy Wola Uhruska. Informowała, że jej znajomy został uderzony butelką w głowę. Policjanci pojechali na miejsce i ustalili, że na posesję mieszkańców gminy Wola Uhruska przyjechało dwóch mężczyzn i kobieta. Zażądali oddania 8 tysięcy złotych. Mężczyźni mieli szarpać się z mieszkańcem posesji oraz grozić, że jeżeli nie dostaną pieniędzy, to  spalą mu dom.

Reklama

Włodawscy policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców. Funkcjonariusze Ruchu Drogowego wspólnie z patrolem z Sawina zatrzymali w Łowczy samochód m-ki Seat, którym poruszali się 60-latek z gminy Sawin, 34-latek z Włodawy oraz 29-latka z gminy Sosnówka.

Wczoraj (5 sierpnia) śledczy, po zebraniu materiału dowodowego, przedstawili zarzuty mężczyznom.Odpowiedzą za stosowanie przemocy i grożenie w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności. Dodatkowo, starszy z mężczyzn usłyszał zarzut gróźb karalnych kierowanych do pracownika, a 34-latek zarzut naruszenia ciała. Kobieta złożyła zeznania w charakterze świadka. Mężczyznom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
REKLAMA