REKLAMA
,
Wola Uhruska. Grozili, że spalą dom
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwóch mężczyzn i kobieta pojawili się na terenie gminy Wola Uhruska, by odebrać dług. A że nie dostali pieniędzy, w ruch poszły pięści i groźby. Dłużników straszyli, że podpalą im dom. Wczoraj krewki 60-latek i 34-latek usłyszeli zarzuty.

Włodawska komenda otrzymała we wtorek (4 sierpnia) zgłoszenie od mieszkanki gminy Wola Uhruska. Informowała, że jej znajomy został uderzony butelką w głowę. Policjanci pojechali na miejsce i ustalili, że na posesję mieszkańców gminy Wola Uhruska przyjechało dwóch mężczyzn i kobieta. Zażądali oddania 8 tysięcy złotych. Mężczyźni mieli szarpać się z mieszkańcem posesji oraz grozić, że jeżeli nie dostaną pieniędzy, to  spalą mu dom.

Reklama

Włodawscy policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców. Funkcjonariusze Ruchu Drogowego wspólnie z patrolem z Sawina zatrzymali w Łowczy samochód m-ki Seat, którym poruszali się 60-latek z gminy Sawin, 34-latek z Włodawy oraz 29-latka z gminy Sosnówka.

Wczoraj (5 sierpnia) śledczy, po zebraniu materiału dowodowego, przedstawili zarzuty mężczyznom.Odpowiedzą za stosowanie przemocy i grożenie w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności. Dodatkowo, starszy z mężczyzn usłyszał zarzut gróźb karalnych kierowanych do pracownika, a 34-latek zarzut naruszenia ciała. Kobieta złożyła zeznania w charakterze świadka. Mężczyznom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA