REKLAMA
,
Wpadł, bo źle zaparkował
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci zwrócili uwagę na skodę zaparkowaną na zakazie. Okazało się, że kierowca ma zakaz prowadzenia pojazdów, a jego pasażer jest poszukiwany. Ponadto w aucie była marihuana.

Reklama

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek (15 stycznia) na jednej z ulic Krasnegostawu. Mundurowi zwrócili uwagę na osobową skodę, która zatrzymała się w miejscu niedozwolonym. Jak się okazało, 26-latek z Chełma, który kierował autem, ma aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres trzech lat.

W aucie znajdowało się jeszcze dwóch młodych mężczyzn. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach wyszło na jaw, że jeden z nich, 27-letni mieszkaniec Chełma, jest poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności.
Dodatkowo podczas kontroli mundurowi znaleźli w aucie niewielkie ilości marihuany. Mężczyźni zostali zatrzymani. Poszukiwany trafił do zakładu karnego.

Kierowca skody usłyszał już zarzuty w sprawie. Przyznał się także do posiadania narkotyków. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Za prowadzenie pojazdu pomimo orzeczonego zakazu sądowego grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast posiadanie narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA