REKLAMA
,
Wpadli z łupem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Rodzina z Lublina przyjechała do Chełma, by okradać dyskonty. Zatrzymali ich wczoraj (9 września) policjanci z chełmskiej drogówki. W bagażniku mieli alkohol, chemię gospodarczą i artykuły spożywcze.

Reklama

W poniedziałek rano (9 września) dyżurny komendy miejskiej odebrał zgłoszenie, że w jednym z dyskontów w Chełmie doszło do kradzieży artykułów. Sprawcy z łupem w ręku wyszli na parking, po czym wsiedli do samochodu osobowego i odjechali w kierunku Lublina.

Dzięki szybkiemu zgłoszeniu i natychmiastowej reakcji, ford focus został zauważony przez policjantów z drogówki  w miejscowości Anusin. Autem podróżowało dwóch mężczyzn i kobieta. W bagażniku pojazdu policjanci ujawnili skradziony towar. Były to wyroby alkoholowe, chemia gospodarcza oraz artykuły spożywcze.

Mieszkańcy Lublina zostali zatrzymani. Na podstawie zebranego materiału funkcjonariusze ustalili, że 57-latek, jego 45-letnia partnerka i jej 20-letni syn tego dnia okradli w sumie cztery dyskonty. Zabezpieczone mienie opiewa na kwotę ponad 3 tys. zł.

Sprawcy kradzieży zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Jeszcze dzisiaj usłyszą zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
Aleja 3 Maja w remoncie
Aleja 3 Maja w remoncie
REKLAMA