REKLAMA
,
Wraca Klub Dobrego Filmu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już dziś, 2 września, wracają bezpłatne seanse Klubu Dobrego Filmu w ChBP. Na dobry początek najciekawsze i najnowsze oscarowe produkcje. Zapraszamy na środowe wieczory pod hasłem „Oscary, Oscary!”

Reklama

Chełmska Biblioteka Publiczna wznawia spotkania z ciekawymi filmami w ramach Klubu Dobrego Filmu. We wrześniu książnica proponuje swoim czytelnikom pięć spotkań z najciekawszymi oscarowymi produkcjami tegorocznej gali w ramach cyklu „Oscary, Oscary!”

Już dziś, 2 września, widzowie będą mieli do rozwikłania rodzinną zagadkę kryminalną w doborowej obsadzie.
A w kolejne środy września poznamy fascynującą historię rozgrywającą się w piekle frontu I Wojny Światowej, przypowieść o tym, jakie skutki przynieść może nietolerancja i odrzucenie, opowieść o chłopcu, który przeciwstawia się faszyzmowi i diagnozę społeczeństwa przesiąkniętego rakiem konsumpcjonizmu.

Wszystkie seanse odbywać się będą w kolejne środy września, w sali widowiskowej ChBP, przy ul. Partyzantów 40. Początek każdego seansu o godz. 18:00.
Biblioteka zadba o środki do dezynfekcji i zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. Pamiętajcie o maseczkach ochronnych.

Zapraszamy, wstęp wolny!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Gospodarcze centrum dla młodych
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
REKLAMA